O Asther Laboratory

Asther Laboratory  to polska firma produkcyjna, której warto zaufać. Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej pozwoliło nam stworzyć produkty o doskonałej jakości i skuteczności, które dedykowane są salonom kosmetycznym oraz ośrodkom Wellness&SPA (w tym również solarium).

Jako producent czuwamy nad każdym etapem tworzenia kosmetyku – z pasją komponujemy recepturę z najwyższej klasy surowców, sprawdzamy ich skuteczność i bezpieczeństwo, zapewniamy najwyższe standardy procesu pakowania i przechowywania, aż po starannie dobrany design produktów. Dlatego też możemy zapewnić Państwu stuprocentową gwarancję jakości. Warto również zauważyć, że w trosce o naturę nie testujemy kosmetyków na zwierzętach.

Naszym priorytetem jest bezpieczna i przyjazna skórze efektywna pielęgnacja. Potwierdza to szerokie grono zadowolonych klientów w wielu krajach Europy.

Zapraszamy do poznania naszej najnowszej innowacyjnej linii pielęgnacyjnej dla dłoni i stóp. Linia ta zawiera produkty pozwalające na komponowanie wszechstronnych i skutecznych zabiegów.